Bilişim Ajans Ekinciler Cad. Şair Sırrı Hanım Sok.Pınar Apt.Altı No:1 0412 223 04 66
Whatsapp
905425122120
       
Bize Ulaşın
0412 223 04 66
       
Hakkımızda
Bilişim Ajans Bilgisayar & Bilişim Hizmetleri

Hakkımızda

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Tümünü Okuyun
Bilişim Ajans Bilgisayar & Bilişim Hizmetleri

Hizmetler

Bilişim Ajans Bilgisayar & Bilişim Hizmetleri

Ekibimiz

Anasayfa Alt Bölüm

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Bilişim Ajans Bilgisayar & Bilişim Hizmetleri

Projeler

  • Tümü
  • Tamamlanan Projeler
  • Devam Eden Projeler
Bilişim Ajans Bilgisayar & Bilişim Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

Cpanelden Kurulum Videosu

Yazılımı Nasıl Satın Alabilirim?

Satın Al butonuna tıkladığınızda sizi kayıt olmaya yönlendiricektir. Kayıt oldukdan sonra online ödeme ile ödemenizi tamamlayın. Ardından hesabım bölümünden temalarım alanından indirebilirsiniz.

Aksi Bir Durumda Whatsappdan İletişime Geçin.

Yazılımı Farklı Alan Adlarında Kullanabilir miyim?

Evet, istediğiniz kadar alan adında kullanabilirsiniz.

Kurulum İşleminde Yardım Edicek Misiniz?

Evet, satın almadan önce yazılımı sizin kurmanızı istiyorum, demeniz yeterlidir.

Sitenin İçeriklerini Nasıl Güncelleyebilirim?

Sitemizin kolay yönetim paneli vardır. Oradan sitedeki her alanı değiştirebilir veya güncelleyebilirsiniz. Bunun içinde Admin Panelini inceleyiniz.

Kredi kartı ile nasıl ödeme yapılır? (Taksitli)

Kredi kartı ile satın almak istediğinizde ürünün siparişini kredi kartı ödeme yöntemini seçerek tamamlayınız. Daha sonra çıkan ekranda taksitli veya tek çekim kredi kartı ödemesi yapmak istediğinizi bildiriniz.

Daha önce sitem olmadı? Kullanabilir miyim?

UT Web Tasarım olarak tarafımızdan alacağınız tüm yazılım ve sistemlerde tam kontrol sağlayan bir yönetim paneli mevcuttur, bu yönetim paneli ile ister telefonunuzdan, ister bilgisayarınızdan tüm ayarları ve içerik girişini kolayca yapabilirsiniz. Kontrol paneli, sitenizi hiç bir teknik bilgi olmadan herkes için kolayca yönetilebilir olması için tasarlanmıştır. Yinede herhangi bir sorun yaşadığınızda destek bildirimi oluşturmanız durumunda hemen müdahale edebiliriz.

Ürünlerin iade hakkı var mıdır?

Yazılımlarımı açık kaynak olması sebebi ile herhangi bir iade söz konusu değildir. Bu sebeple ürünü satın almadan önce bir demo site kurulup tüm detayları incelemeniz ve tüm isteklerinize cevap verdiğini anladığınızda satın almanız gerekir.

Web site kurulduktan sonra içerik nasıl girilir?

Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz.

Satın alınmış yazılımlarda sorunları nasıl halledebilirim?

Sistemden kaynaklı her türlü sorunu teknik ekibimiz halledecektir. Sistem kaynaklı yaşadığınız sorunu detaylı şekilde anlatımını müşteri panelinizde bulunan destek talebi ile bize ulaştırabilirsiniz. (Sorun paylaşımı yapıldığında sitenizin FTP ve Admin panel bilgilerini göndermeniz hızlı çözüme ulaşmak için önemlidir.)

Hızlı İletişim

Lütfen bütün alanları doldurun.

Bilişim Ajans Bilgisayar & Bilişim Hizmetleri

İstatikler

Güvenli Alışveriş

100

Güvenli Alışveriş
Teknik Destek

157

Teknik Destek
Hızlı Geri Dönüşüm

168

Hızlı Geri Dönüşüm
Güvenilir Alışveriş

155

Güvenilir Alışveriş
Bilişim Ajans Bilgisayar & Bilişim Hizmetleri

Blog

Bilişim Ajans Bilgisayar & Bilişim Hizmetleri

Müşteri Yorumları

Telefon
WhatsApp
İnstagram
Telegram